Tanışma zamanı..

Merhaba, okumayı seven internet sakinleri. Sizlere kısaca kendimden bahsetmek ardından blogumuz hakkında bilgi vermek istiyorum.

O halde Başlayalım.

Ben Nilgün Arıkan İstanbul’un fatih ilçesinde doğdum ve 20 yaşındayım 7.sınıfa kadar Vasıf Çınar i.ö okulunda okudum daha sonrasında memleketim olan zonguldak’a Ailem ile birlikte taşındım. 8. sınıfı ve liseyi zonguldak’ta okudum Tahmin edersiniz ki alışma ve uyum sağlama süreci epeyce zordu. Lisede Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü okudum öğretmenlik çok sevdiğim istediğim bir meslekti fakat radikal bir kararla Üniversite’de Radyo Televizyon Programcılığı bölümünü seçtim şuan Bülent Ecevit Üniversite‘sinde okumaktayım ve memnunum. Şayet “Bölüm değiştirdiğin için pişman mısın?” diye soracak olursanız tek pişmanlığım kilimli ilçesinde okuyor olmam onun dışında sizlere cevabım kesinlikle hayır olurdu.

Evettt Birazda blogumuzdan bahsedelim..

“Blogumuz” diyorum çünkü ; Dostum ve ilkokul arkadaşım olan Evin Aydın ile beraber burada olacağız.

Eğer bize “Diğerlerinden nasıl bir farkınız var?” diye soracak olursanız bizim en büyük farkımız bizlerde kendinizden bir şeyler bulmanız  olacaktır. Yaşadıklarımızı ve hayata dair birçok şeyi paylaşırken sizlerle ortak bir payda da buluşacağız

Bu blogda aradığınız bir çok şeyi bulacağınıza inanıyorum. Hayalkırıklığı , hayatın zorlukları, kandırılmışlıklar ve daha nice konular üzerine sizler için yazacağız.

Unutmayın ! Anlamayanların arasında kalmak yalnızlıkların en kötüsüdür.Ve siz artık yalnız değilsiniz..

Şimdilik Hoşça Kalın.